İADE VE DEĞİŞİM                         

Aşağıdaki yönergelere göre yapılmamış ve sitemiz üzerinden iade adımları tamamlanmamış iadelerde sorumluluk kabul edilemeyecek ve geri ödemesi gerçekleştirilemeyecektir.

Sitenizden ürün değişimi yapabilir miyim?

www.ghisa.com.tr ‘den satın aldığınız ürünlerin stoğu var ise renk/beden/ürün değişimi yapılabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız ürünü iade edip, yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Paketinizden çıkan iade formunu eksiksiz doldurarak herhangi Yurtiçi Kargo şubesinden iade gönderiminizi yapabilirsiniz.

İade gönderimleri için ücret ödeyecek miyim?

Değişimlerde kargo ücreti Ghisa Giyime aittir. İadelerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. Anlaşmalı kargo firmasına ürün gönderilirken kargo Göktaş Giyim Tic. Ve San. Ltd. Şti. (Ghisa.com.tr)'ye alıcı olarak belirtilip, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:112/1 Balgat / ANKARA adresine gönderilmelidir. İade talebiyle ghisa.com.tr ‘ye gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları müşteriye aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen iade formunu eksiksiz doldurarak faturanız ile birlikte Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür.

Mağazalarından iade/değişim yapabilir miyim?

İnternet mağazamızdan aldığınız ürün/ürünleri sadece Internet mağazamıza, Yurtiçi Kargo yoluyla iade edebilirsiniz. Mağazalarımızdan değişim işlemi kabul edilmemektedir.

İademi hangi adrese gönderebilirim?

Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:112/1 BALGAT/ANKARA

İade ettiğim ürünün geri ödemesine zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ghisa.com.tr tarafından kredi kartınıza/banka hesabınıza ürün bedeli on(10) iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2 ile 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.Havale ile yaptığınız alışverişlerde iade formuna Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI –BANKA ADI VE IBAN numarası )yazmayı unutmayınız. Havale ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. Iban no iletme yükümlülüğü tamamen size aittir. İade işlemlerinde sadece ürün bedeli iade edilmektedir, Kargo ücretinin geri iadesi yapılmamaktadır. İade ürün gönderimlerinizden doğan kargo ücretlerini toplam tutaran düşülerek iade işlemi gerçekleştirilir.

Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılacak?

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Siparişimde kaç defa iade gönderme hakkım vardır?

Her siparişiniz de yalnızca bir defa iade gönderme hakkınız vardır.

İade Koşulları Nelerdir?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

İadenizi 14 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

*Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

*Ürün/ürünlerin; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir.İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi halde ürünlerin iadesi alınmayacaktır.

*Hijyen politikamız nedeniyle küpe vb. gibi aksesuarlar ve parfümler kesinlikle iade alınmamaktadır.

*3 Al 2 Öde/1 Alana 1 Bedava İade Prosedürü:

3 al 2 öde kampanyasına dâhil olan ürünlerin iade tutarı hesaplanırken, en düşük fiyatlı ürün kadar yapılan indirim tutarı her alınan ürüne ürünün fiyat oranı dağıtılmaktadır. Yani indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılmaktadır.